O hotelu

Widok hotelu

Hoteli na Świecie jest wiele, Hotel Kosmonauty tylko jeden!

Hotel Kosmonauty to nowoczesny hotel biznesowy położony zaledwie 2 km od Portu Lotniczego Wrocław, 3 km od miejskiej obwodnicy autostradowej A8 oraz niespełna 6 km  od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8, umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin. Ta wyjątkowo korzystna lokalizacja stanowi doskonałą bazę dla osób podróżujących samolotami, drogę z hotelu do lotniska można pokonać w 5 minut.

Inspiracją budowy hotelu w kształcie stacji kosmicznej MIR byli „ ludzie przestworzy” - kosmonauci i astronauci z całego świata, których mieliśmy przyjemność gościć z okazji XXXV-lecia lotu w kosmos naszego kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego.

Hotel Kosmonauty jest dopełnieniem istniejącego kompleksu, który tworzą restauracja Orle Gniazdo z otaczającym ją rozległym terenem zielonym oraz wpisaną pośrodku Aleją Dębów. Mamy wielką przyjemność polecić Państwu to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym możecie spotkać ludzi niezwykłych, usłyszeć ciekawe historie oraz obejrzeć wiele pamiątek związanych z polskim lotnictwem i wyprawami kosmicznymi. W tym niecodziennym klimacie zapewniamy naszym Gościom miłą obsługę, komfort i bezpieczeństwo. To idealne miejsce do spotkań biznesowych, prywatnych i rodzinnych, wzbogacone o smakowitą kuchnię na pewno pozostawi w Państwa pamięci niezapomniane wrażenia.

© 2015-2019 HOTEL Kosmonauty. Wszelkie prawa zastrzeżone.